Boks

McGregor: Kam shumë alternativa, do zgjedh mes boksit, MMA-së dhe triologjisë me Nate Diaz

Pas debutimit sot në sportin e boksit, Conor McGregor ka bërë me dije se e ardhmja i ofron shumë mundësi.

Trajneri i Irlandezit: McGregor ka dëshirë të vazhdojë në boks

John Kavanagh, trajneri i sportistit irlandez të arteve marciale mikse Conor McGregor, kam postuar një foto në faqen e tij

McGregor i dëshpëruar, flet pas humbjes nga Mayweather

Floyd Mayweather mposhti Conor McGregorin me anë të nokautit teknik. Dueli u ndërpre në raundin e dhjetë, kur amerikani goditi

Mayweather tërhiqet: Zgjodha partnerin e duhur për vallëzimin e fundit

Floyd Mayweather arriti sot fitoren e 50-të në karrierën e tij si profesionist, pas fitores me “KO teknik” ndaj Conor

Mayweather-McGregor, ja personazhet “vip” të pranishëm në Las Vegas

Për të parë më të mirët e sporteve luftarake në një duel boksi ka mbërritur në Las Vegas “ajka” e

Fansat braktisin duelin, 5 mijë vende bosh në sfidën Mayweather-McGregor

Edhe pse spektakli nuk mungoi mëngjesin e sotëm, në fitoren me “KO teknik” në raundin e 10-të të boksierit Floyd

McGregor bën planet: Pas fitores, festë e çmendur dhe pushime në Ibiza

Edhe një herë tjetër, ikona e arteve marciale mikse Conor McGregor ka konfirmuar se ai do ta fitojë duelin e

Kryhen peshimet, McGregor 2kg më i rëndë se sa Mayweather

Natyrisht që peshimet nuk të shpallin fitues, por Conor McGregor ka fituar “raundin e parë”, pasi ka rezultuar gati 2kg

Trajneri i reprezentacionit, Faton Salihu stërvitje me Lulzim Ismailin

Trajneri i reprezentacionit të Maqedonisë për senior, Faton Salihu, të premten ka udhëtuar drejt Kodrës së diellit në Tetovë për

Disa këshilla për t’u bërë të fortë si Conor McGregor

Conor McGregor dhe Floyd Mayweather’s të shtunën do të ndeshen me njëri-tjetrin për t’i treguar gjithë botës se kush është