Boks

Klitschko jep verdiktin: McGregor nuk ka asnjë shans të fitojë ndaj Mayweather

Pas disa ditësh do të zhvillohet sfida e madhe e boksit mes Floyd Mayweather dhe Conor McGregor, një nga duelet

Video/ Truprojat evitojnë një përplasje fizike mes McGregor e Mayweather

Dita e sotme në Las Vegas ka qenë e trazuar nga konferenca e shtypit që Floyd Mayweather dhe Conor McGregor

MCGREGOR POZON ME ARMË PARA DUELIT ME MAYWEATHER

Java e fundit e përgatitjes në prag të duelit të 26 gushtit mes Floyd Mayweather dhe Conor McGregor ka nisur,

McGregor-Mayweather, një biletë edhe për presidentin e Amerikës

Më 26 gusht, në Las Vegas, në duelin e madh të boksit mes Floyd Mayëeather dhe Conor McGregor mund të

BOKSMcGregor beson te fitorja: Mayweather “KO” brenda dy raundesh

Conor McGregor, në një intervistë të thënë sot për “sky Sport”, ka konfirmuar edhe një herë në besimin që ai

Mayweather tallet me McGregor

Floyd Mayweather, në një intervistë të shkurtër të dhënë sot për “FightHype”, ka thënë se rivali i tij i 26

Faton Salihu trajner i reprezentacionit të Maqedonisë për senior

Ka përfunduar mbledhje e Këshillit drejtues pranë Federatës së boksit të Maqedonisë ku u arritën edhe disa ndryshime. Njëra prej

Aziz Salihu e ka një mesazh për Labinot Tahirin

Fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, ish boksieri i mirënjohur Aziz Salihu, ndryshe kryetar i KBOX Prishtina,

“McGregor do të gjobitet për goditjet e parregullta”

Që nga vendosja e datës përfundimtare në lidhje me përballjen Floyd Mayweather Jr. – Conor McGregor kanë kaluar plot 14

Joshua pranon të duelojë në kafaz dhe beson te fitorja e Mayweather

Boksieri britanik Anthony Joshua ka deklaruar sot se në të ardhmen është gati të bëjë një kalim nga ringu në