BoxRec ndryshime në faqen e tyre. Goditen nga kjo disa boksier  !!!
April 7, 2020
0 comments
Share

BoxRec ndryshime në faqen e tyre. Goditen nga kjo disa boksier  !!!

Faqja e specializuar e boksit profesionist “BoxRec” kohën e fundit ka pasur disa ndryshime ne faqen e tyre te databezit andaj kjo edhe i ka goditur disa boksier duke i minusuar pikët e fituara dhe me këtë kanë bërë edhe zbritje në rang listat e tyre. Andaj do i ftoja të gjithë boksierët dhe menaxherët e tyre që të kontrollojnë faqen e tyre, njoftoi portali për sporte luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *