‘BOMBË’ ne Shkup, Halil Zubairov te KM Liria
January 30, 2018
0 comments
Share

‘BOMBË’ ne Shkup, Halil Zubairov te KM Liria

Para pak çastesh u nenshkrua nje prej kontratave me bombastike ne periudhen e transfereve ne vendin tone dhe jo vetem tash, por mund te themi lirisht nje nga transferet me te bujshme ne historine e mundjes se Maqedonise.

Ish kampioni europian per kadet, fituesi i medaljes se bronzte nga europiani U23, Halil Zubairov eshte anetar i ri i klubit te mundjes Liria.

Per me shume informata rreth transferimit te mundesit nga Rusia, gjate diteve te ardhshme.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *