Bleri me sukses e operoi këmbën
April 25, 2017
0 comments
Share

Bleri me sukses e operoi këmbën

Kampionia shqiptare në Judo, Blerina Seferi, para disa çasteve na ka njoftuar se ka përfunduar me sukses ndërhyrja që pati në këmbë e që u lëndua në Kupën Evropiane në Itali.

Prindi i saj, Nexhat Seferi, ekskluzivisht për Arena Ring tha se gjithqka ka shkuar mirë.

“Njoftoj fansat e Blerit se ndërhyrja ka qen e suksesshme dhe këtë na ka konfirmuar edhe mjeku që e operoi. Tani Blerina do të kthehet në arenat sportive pas 2 muajve, më e fortë se kurë”, deklaroi Nexhati.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *