Big Show dikur dhe sot
April 13, 2017
0 comments
Share

Big Show dikur dhe sot

Legjenda e Wrestlingut, Big Show ka bërë një ndryshim të madh në fizikun e tij pasi ka humbur plot 35 kilogramë, për t’u rikthyer në formën e tij më të mirë fizike.

 Tashmë Big Show na kthen pas në kohë ku para 22 vitesh kur ai ka nisur karrierën e tij kishte këtë fizik të mahnitshëm.

Për më tepër shiko fotogalerinë më poshtë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *