Bexheti të shtunën lufton për titull, “ArenaRing” transmetim direkt
November 2, 2017
0 comments
Share

Bexheti të shtunën lufton për titull, “ArenaRing” transmetim direkt

Talenti i madh i kikboksit shqiptar, Besnik Bexheti, të shtunën do të ngjitet në ring për të ndeshur për titull ISKA të botës kurse kundërshtar i tij do jetë spanjolli, Ilker Valderrama (60KG, k1). Cekim se te premten do jenë peshimet.

Për portalin për sporte luftarake “ArenaRing”, Bexheti thotë se ndihet mirë andaj pret edhe rezultat. “Përgatitjet e fundit i kam zhvilluar në klubin tim dhe po ndihem shumë mirë, andaj të shtunën përveç fitores nuk mendoj për asgjë tjetër”, tha Bexheti. Ndryshe, agjencia “ArenaRing” në faqën e vet të facebokit do të bëj transmetim direkt nga kjo ngjarje e madhe, andaj na ndiqni të shtunën pas orës 20:00.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *