Berna filloj me ushtrime pas lëndimit të dorës
June 20, 2017
0 comments
Share

Berna filloj me ushtrime pas lëndimit të dorës

Kampionia e Maqedonisë dhe fituesja e shumë medaljeve ndërkombëtare, Berna Sherifovska, pas lëndimit që pati në dorë nga e premtja ka filluar edhe me stërvitje të lehtë në palestër.

Ajo për “ArenaRing” thotë se ka filluar me ushtrime, mirëpo ende nuk di se si do kaloj kur do të filloj me lufta spartinge.

Nëse gjithçka shkon ashtu siq duhet ajo me siguri do të paraqitet edhe në kampionatin ballkanik, nëse jo atëherë përqendrimin do ta ketë për kupën evropiane ne Romani si dhe në kampionatin botëror.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *