Berat Aliu ndeshje titanësh me arabin, Aziz Kallah
February 22, 2018
0 comments
Share

Berat Aliu ndeshje titanësh me arabin, Aziz Kallah

Më 21 prill kikboksieri shqiptar, Berat Aliu, do të ngjitet sërish në ring kurse kundërshtar i tij do jetë arabi, Aziz Kallah. Ky duel pritet të jetë shumë interesant sepse që të dyve ju duhen pikë për të ngjitur në rang listat botërore, ndërkohë që nuk ju mungon edhe përvoja e duhur. Berat Aliu, deri më tani ka 86 meçe, nga të cilat 69 i ka të fituara, kurse kundërshtari nga 53 meçe, 50 i ka fituar me nokaut dhe ka vetëm tri humbje.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *