Berat Aliu kundër rumunit, Cardos
January 26, 2018
0 comments
Share

Berat Aliu kundër rumunit, Cardos

Në Neu-Ulm të Gjermanisë më 3 shkurt në ring do të ngjitet kikbokiseri i mirënjohur shqiptar Berat Aliu. Ai do të ndeshet kësaj radhe me kikboksierin rumun Anghel Cardos. Ndryshe, Aliu pret që të shënoi fitoren e 69 në karrierë dhe për këtë ai ndihet mirë sepse përgatitjet i ka zhvilluar me një temp të fuqishëm.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *