Beqirit i realizohet dëshira për tu ndesh me Belicha
June 28, 2017
0 comments
Share

Beqirit i realizohet dëshira për tu ndesh me Belicha

Lajm i mirë arin për Kampionin e shumëfishtë botëror, Shemsi Beqiri. Në adresë të tij vjen konfirmimi se  Paulo Balicha, kampion në Muay Thai, dëshiron që të ketë duel me shqiptarin. Ky i fundit e pranoi me dëshirë këtë duel dhe beson fuqishëm se edhe do ta mposht.

Cekim se Balicha para disa muajve kishte provokuar Beqirin për një duel rrugësh dhe i njëjti nuk kalon edhe mirë. (A.R.)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *