Barjamaj sot do të kërkoj fitoren ndaj Trota
July 14, 2017
0 comments
Share

Barjamaj sot do të kërkoj fitoren ndaj Trota

Luftëtari i ringjeve, Dritan Barjamaj, sot duke filluar në ora 22:00 në Santa Kryz do të ndeshet me Juan Espino Trota. Dje kundërshtarët kanë pasur edhe takimin e tyre të afërt andaj ekskluzivisht për ArenaRing, Dritoni, ka dërguar edhe ca foto që mund ti shihni më poshtë. Ai tha se pak ka dhembje në këmbë por do t’ia dal që ndeshjen ta fitoj .

“Po kohën e fundit kam pasur pak dhembje në këmbë por besoj se sot ky lëndim nuk do të më bëj probleme. Jam i gatshëm psiqikisht dhe këtu kam ardhur për fitore”, tha Dritani, i cili sot ka edhe ditëlindjen. Shpresojmë se do ketë dy festa ky ambasador i madh shqiptar që kudo që po paraqitet po bën bujë të madhe. Ndryshe, këtë luftar të madh do të kemi mundësi ta përcjellim edhe më 29 korrik në gala mbrëmjen humanitarë që do të zhvillohet në Prishtinë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *