Bardhyl Gashi shpërblehet nga bashkija e Gjermanisë
December 15, 2017
0 comments
Share

Bardhyl Gashi shpërblehet nga bashkija e Gjermanisë

Kikboksieri me prejardhje nga Skenderai, Bardhyl Gashi, po vazhdon ti rredhit sukseset e tija, kështu që për këto ai edhe po shpërblehet. Ishte Peter Reichter, kryetari i Bashkisë Eberbach am Neckar në Gjermani, i cili i ndau medaljen e artë sportive të qytetit Eberbach am Neckar.

Me këtë shpërblim Gashi u shpreh shumë i gëzuar dhe kjo ka ardhur si pasojë e punës së madhe që ka bërë në vitin që po e lajmë pas, kurse ai pret që viti 2018 të jetë edhe më frytdhënës në karrierën e tij.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *