Bajram Ramadani ndeshje në Zvicër
September 5, 2017
0 comments
Share

Bajram Ramadani ndeshje në Zvicër

Bajram Ramadani pas fitores që e arriti në evenimentin humanitar të ICF kundër maqedonasit, Lupco Kocev, tani për portalin për sporte luftarake “ArenaRing” ka njoftuar se ndeshjen e radhës do ta ketë më 23 shtator edhe atë në Zvicër kundër zviceranit, Patric Graf.

“Përgatitjet e fundit për këtë ndeshje po i zhvilloj në vendlindje. Po ndihem mirë dhe në Zvicër po shkoj për të fituar”, tha shkurt Ramadani.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *