Bajoku dëmtohet nga gjyqtarët, por tregoi se ka të ardhme
June 24, 2019
0 comments
Share

Bajoku dëmtohet nga gjyqtarët, por tregoi se ka të ardhme

Shpëtim Bajoku pësoi humbje, por tregoi se ka të ardhme. Bajoku u mposht në rrethin e parë të garave të boksit në Lojërat Evropiane Minsk 2019.

Boksieri ynë u mund nga izraeliti Ahmad Shtiwi, me rezultat 4:1 pas vendimit të gjyqtarëve.

Bajoku tregoi se ka të ardhme, dhe në bazë të paraqitjes nuk do të ishte befasi nëse do të fitonte, për çka vendimi i gjyqtarëve dëshpëroi kampin e garuesit tonë.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *