Aziz Salihu në semaforët e New Yorkut
October 26, 2017
0 comments
Share

Aziz Salihu në semaforët e New Yorkut

Ish boksieri i mirënjohur Aziz Salihu vazhdon turneun e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Fitues i medaljes së bronztë olimpike në Los Anxhelos në vitin 1984, ka postuar një foto në orët e mbrëmjes në qytetin amerikan, New York.

Ai shihet në foto te semaforët dhe mjaft i relaksuar, kush e di më kë përshëndetet. Merret vesh se sa u shkuar në SHBA ka humbur paksa stresin dhe ka shtuar edhe pak kilogram. Duket mjaft komod edhe në pamje fotografike!

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *