Aziz Salihu ka një mesazh për Haxhi Krasniqin
June 15, 2017
0 comments
Share

Aziz Salihu ka një mesazh për Haxhi Krasniqin

Ish-boksieri i mirënjohur, Aziz Salihu, ndryshe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984, në Los Anxhelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka një urim interesant për boksierin më të mirë shqiptar, Haxhi Krasniqi.

“Respekt dhe te uroj sukses në të ardhmen”, shkruan Salihu. ‘Zizi’ gjithmonë e ka çmuar dhe pret shumë nga Haxhiu

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *