Artan Aliu shpreson se shpejtë do të shërohet
April 4, 2017
0 comments
Share

Artan Aliu shpreson se shpejtë do të shërohet

Njëri prej kik boksierave më të mirë shqiptar, Artan Aliu, i cili është me prejardhje nga Ohri, ka barazuar ne meçin e tij të fundit që e zhvillua para 1 jave ne Zvicër kudër kikboksierit zviceran, por me prejardhje nga Kosova, Getuard Racaj.

“Në fillim të këtij ballafaqimi pësova një lëndim, andaj edhe kjo ma pamundësoi të tregoj më të mirën nga unë. Por prap se prap shtrëngova dhëmbët dhe vazhdova meçin. Shpresoj fansat e mi se pas shërimit do ja filloj prapë me stërvitje dhe do t’ju gëzoj me fitore u premtoj “, tha Aliu per Arena Ring.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *