Arlind Sulejmani më 23 mars mbron titullin
March 14, 2019
0 comments
Share

Arlind Sulejmani më 23 mars mbron titullin

Arlind Sulejmani mbron titullin WBO kampion bote për të rinjë në kategorinë e mesme në boksin profesionist kundër bellorusit Ilya Kharlamau.

Ndeshja do të zhvillohet në kryeqytetin austriak, Vjenë më 23 mars të këtij viti me fillim në ora 18:00.

Adresa: Hallman Dome Gutheil Schoder Gasse 9

Arlind Sulejmani deri me tani diasponon 15 ndeshje në boksin profesionist dhe asnjë humbje. Djaloshi tetovar pritet që më 23 mars të shkund arenën e Hallman Dome.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *