“ArenaRing” vazhdon me bashkëpunime profesionale, tani me “Karas4training”
June 3, 2017
0 comments
Share

“ArenaRing” vazhdon me bashkëpunime profesionale, tani me “Karas4training”

Projektet profesionale për ngritje sa më të lartë të portalit të vetëm për Sporte Luftarake “ArenaRing” nuk kanë të ndalur, sepse nga sot portali ynë do të bashkëpunoj me njërën prej portaleve më të fuqishme në Maqedoni http://karas4training.com/mk, i cili merret me sportistët, përgatitjen e tyre, ushqimet që duhet konsumuar si dhe aktiviteteve ditore që na rrethojnë.

Ne nuk do të ndalemi këtu pasi synimet tona janë të mëdha dhe këtë do ta ndjenë lexuesit tanë çdo ditë. E rendësishmja është se ne punojmë vetëm me profesionist andaj edhe suksesi nuk do të mungoj. Vazhdojmë. Me respekt, stafi i “ArenaRing”.

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *