Arbin Mustafa të shtunën ndeshet në Berlin
September 13, 2018
0 comments
Share

Arbin Mustafa të shtunën ndeshet në Berlin

Djaloshi me prejardhje nga Radusha e Shkupit, Arbin Mustafa, të shtunën do të ngjitet në ring edhe atë në një event i cili do të organizohet në Berlin. Mustafa për portalin “ArenaRing” thotë se ndihet shumë mirë dhe se pret suksese.

“Për këtë turne jam përgatit maksimalisht, ndihem mirë dhe do të jap maksimumin për të ardhur deri tek triumfi. Kundërshtari do të më caktohet në ditën e ndeshjes, ashtu që kush do që të më bie unë jam gati për luftë”, tha Arbini. Ndryshe, kjo garë është internacionale ku pritet të ketë shumë ndeshje interesante, andaj edhe ja vlen të përcillet dhe të përkrahen sidomos boksieri shqiptar. Gara fillon në ora 14:00.

 

 

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *