Arber Bellegu shenon fitoren e pestë në PRO
July 16, 2021
0 comments
Share

Arber Bellegu shenon fitoren e pestë në PRO

 

Arber Bellegu ka arritur fitoren e tij te peste ne boksin profesionist duke mposhtur kësaj radhe gjermanin Marcel Sobzak. “Nga fillimi i ndeshjes jam munduar ta mposhti kundërshtarin me ndërprerje kështu qe nga fillimi i raundit unë isha ne sulm dhe ja arrita qëllimit që të mposht kundërshtarin tim me ndërprerje.

Jam i kënaqur me atë qe kam treguar ne ring edhe pse ketë ndeshje e kam pranuar vetëm 1 jave më parë”, tha Bellegu duke shtuar se ndeshjen e tij të ardhshme do ta ketë pas 1 muaji.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *