Alili meriton mbështetjen, andaj eja dhe ndihmo që të bëhet kampion Evrope
May 15, 2018
0 comments
Share

Alili meriton mbështetjen, andaj eja dhe ndihmo që të bëhet kampion Evrope

Sot do të jetë një ditë historike për mundjen e Maqedonisë dhe me padurim po pritet që ora të shënoj 18:00, kur mundësi i Lirisë, Besir Alili do të paraqitet në finalen e madhe ku do ndeshet me armenin Rafael Harutyunyan.

Cekim se një ditë para Alili u tregua shumë i zoti duke mposht pa probleme të mëdha kundërshtarët e tij dhe me plot meritë mund të themi se ai meriton edhe medaljen evropiane që do jetë kjo historike jo vetëm për Maqedoninë, por edhe për klubin ku stërvit por edhe për gjithë shqiptarinë. Andaj mos hezitoni ju ftojmë të gjithë simpatizuesit që të përkrahin këtë djalosh të artë që të ngjitet në piedestalin më të lart. (ArenaRing)

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *