Albin Limani e pret fitoren e radhës në Olten
April 13, 2018
0 comments
Share

Albin Limani e pret fitoren e radhës në Olten

Kikbokiseri i talentuar kosovar por që jeton dhe vepron në Zvicër, Albin Limani, më 12 maj do të paraqitet në një event shumë të madh që mbahet ne Olten.

Ai për kundërshtar do të ketë Leonardo Pluchino të cilin beson se do ta mposht. “Përgatitjet për këtë ndeshje i kam zhvilluar në klubin tim dhe ndihem mirë, andaj pres edhe fitore. Kundërshtarin nuk e njoh shumë, por kjo nuk luan asnjë rrol për të ardhur deri tek triumfi”, tha Limani për portalin për sporte luftarake “ArenaRing”.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *