Abdurahim Idrizi vazhdon me sukseset
December 16, 2019
0 comments
Share

Abdurahim Idrizi vazhdon me sukseset

Reprezentuesi i Maqedonisë dhe anëtari i KK “Makpetroll” nga Shkupi, Abdurahim Idrizi është shpallur kampion në turneun ballkanik për kadet, junior dhe U21, që u zhvillua gjate fundjaves në Shkup.

Ai kampion u bë, pas katër luftërave të shkēlqyeshme. Ai poashtu nje dit para u ndesh edhe në Trofeun e Maqedonisë ku edhe doli nënkampion.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *