Abdurahim Idrizi dhe Sajra Morina bronz nga Çaçaku
April 23, 2018
0 comments
Share

Abdurahim Idrizi dhe Sajra Morina bronz nga Çaçaku

Abdurahim Idrizi nga Makpetrolli dhe Sajra Morina nga KK Keiks kanë fituar medalje të bronztë nga turne i fuqishëm që u zhvillua në Çaçak të Serbisë.

Idrizi arriti të fitoj tre kundërshtar kurse po aq lufta pari edhe Morina. Trajnerët e dyja klubeve u shprehen të kënaqur me paraqitjet e tyre në tatami dhe presin edhe në të ardhmen luftëra atraktive dhe suksese të reja.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *