Abaz Emini nderohet nga klubi yne dhe demonstron ne stervitje
September 19, 2018
0 comments
Share

Abaz Emini nderohet nga klubi yne dhe demonstron ne stervitje

Ne stervitjen e dites se djeshme, klubi i mundjes Liria kishte nje mysafir special dhe ai ishte ish mundesi dhe trajner i klubit tone, Abaz Emini.

Pas iniciatives te nenkryetarit te klubit, Amet Ademi, Emini kishte mundesine te u demonstroj disa shkathtesi te tij mundesave te klubit tone, ndersa nga ana e shefit te stafit teknik, Hajrush Sinani u nderua me nje plaket, e cila i ishte vequar per shkak te 40 vjetorit te themelimit te klubit tone. Nderkohe, Amet Ademi i dhuroi edhe nje fanelle te KM Liria si dhe i beri nje surprize, duke i pergatitur edhe nje torte mysafirit special.

E gjithe kjo, ne kuader te iniciatives te marr nga Amet Ademi, i cili ka per qellim qe gjate cdo jave, mundesat dhe stafi i trajnereve te KM Liria te kene nga nje mysafir i cili do tu demonstroj gjate stervitjeve.

Comments

No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Write comment

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *