Archive

Më 8 prill të gjithë fansat e Ronda Rousey dhe të “world wrestling entertainment” (WWE) do të kenë mundësi të shohin për herë të parë në aksion ish-ikonën e arteve marciale mikse. Ish-kampionia e botës në UFC do të debutojë

Boksieri amerikan Deontay Wilder ka deklaruar sot se Anthony Joshua gabon kur mendon se kërcënimi më i madh për të është Tyson Fury. Wilder, kampion bote në peshat e rënda në kategorinë WBC do të përballet ditën e diel ndaj

Tahsmë nuk është më një sekret që Michael Bisping është pranë tërheqjes nga sporti i arteve marciale mikse. Ish-kampioni i botës në peshën e mesme në UFC ka festuar sot 39-vjetorin e lindjes dhe me moshën që bën të vetën,

Agjencia për sporte luftarake “ArenaRing” po vazhdon me intervista ekskluzive kurse tani me radhë kemi një djalosh shumë të talentuar i cili edhe pse ka vetëm 20 vjet ka një karrierë interesante pas tij, kurse shumë shpejt i njëjti do